Napisz wiadomość Mapa witryny
> Twoje konto
> Coraz więcej radców prawnych i adwokatów

Każdego roku na rynek pracy wchodzi średnio 5 000 adwokatów i radców  prawnych, a na studiach prawniczych jest obecnie ponad 50 tys.  osób. Coraz większa konkurencja w branży wymaga od nich nie tylko  profesjonalizmu i doskonałego przygotowania merytorycznego do wykonywania  zawodu, ale i talentu do prowadzenia interesów.

U fachowców tak samo cenne są zainteresowanie innowacjami, jak również i wrażliwość społeczna. Bardzo dobrze ocenia się także tych specjalistów, którzy praktykę w zawodzie są w stanie połączyć z pracą naukową. Nie do przecenienia są też kreatywność, umiejętność wyczuwania nowych trendów rynkowych oraz działalność społeczna i pro  publico bono.

Charakterystyka samego zawodu również się zmieniła. Niegdyś prawnik postrzegany był jako zawód prestiżowy, który gwarantuje pewną pozycję społeczną i zawodową. Dziś w dalszym ciągu docenia się adwokatów, ale tylko tych faktycznie najlepszych, którzy są doskonale przygotowani do swojej pracy i jednocześnie  dbają o interesy swoich klientów. Dobry prawnik musi dziś nie tylko zresztą dbać o klientów, ale dodatkowo  samodzielnie ich znajdować, a w dodatku być na bieżąco ze stale zmieniający się przepisami.


Źródło: Newseria


DATA PUBLIKACJI: 2015-12-16 » Pozostałe aktualności
Biuro Rachunkowe J i A Kwoska
ul. Spokojna 4
44-230 Czerwionka-Leszczyny
tel. (32) 43-19-769
email biuro@kwoska.com.pl

Na skróty

Aktualności
Doradca Podatkowy
Start Biznes
> Na górę
Powered by mAdmin :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia